Elon Musk Twitter’ı Tinder’a dönüştürecek!

Tesla CEO’su Elon Musk, sosyal medya platformu Twitter için kullanıcılarına yönelik yeni bir flört özelliğinin yakında hayata geçirileceğini belirtti. Uzun süren bir test sürecinin ardından duyurulan bu özellik, Musk’ın açıklamalarına göre flört odası gibi detaylar içerecek.

Yakın tarihli bir şirket toplantısında yapılan açıklamada, Musk’ın dating özelliğiyle ilgili çalışmaların devam ettiği ve kullanıcılara eşleşme olanağı sunacak bir sistem üzerinde çalıştığı doğrulandı. Ancak henüz bu özelliğin kullanıma ne zaman sunulacağına dair kesin bir tarih verilmedi.

Elon Musk Twitter’ı Tinder’a dönüştürecek!

Flört özelliği, Twitter kullanıcılarının sosyal etkileşimini artırmayı hedefliyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, belirli kriterlere göre eşleştirilerek birbirleriyle iletişim kurma şansına sahip olacaklar. Elon Musk, Twitter’ı sadece bir mikroblog platformu olmanın ötesine taşıyarak, kullanıcılarına daha etkileşimli ve sosyal bir deneyim sunma konusundaki hedeflerini bir kez daha ortaya koyuyor.

Twitter’ın bu yeni özellikle nasıl bir evrim geçireceği ve kullanıcıların tepkisi nasıl olacak, merak konusu. Dating özelliğinin hayata geçirilmesiyle birlikte Twitter, kullanıcıları arasındaki bağları güçlendirmeyi ve platformun sadece bir mikroblogging aracı olmanın ötesine geçmesini amaçlıyor. Ancak kullanıcıların bu duruma nasıl bir tepki vereceği de merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x