AK Parti Balıkesir Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal (31), geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Kısa bir süre önce Atatürk Şehir Hastanesi’nde fıtık ameliyatı olan ve tedavisi evinde devam eden Uysal, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Uysal’ın vefatı, yakınları, sevenleri ve partililer arasında üzüntüye neden oldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, sosyal medya hesabından yayımladığı taziye mesajında, “Acımız büyük. AK Parti Balıkesir Gençlik Kolları Başkanımız, dava arkadaşımız Hüseyin Murat Uysal kardeşimizin vefatını derin bir teessürle öğrendim. Merhum kardeşime Allah’tan rahmet, ailesine ve AK Parti teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

Uysal’ın vefatı sonrası AK Parti kanadından arka arkaya taziye mesajları yayımlandı.

“Acımız çok büyük”

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Acımız çok büyük… Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanımız, kardeşimiz Hüseyin Murat Uysal’ı geçirmiş olduğu kalp krizi nedeniyle kaybettik… Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun… Değerli ailesinin ve teşkilatlarımızın başı sağolsun.” ifadelerini kullandı.

“Uysal’ın vefatını derin üzüntüyle öğrendik”

Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksü da X hesabından yaptığı paylaşımda, “Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanımız, yol arkadaşımız, Hüseyin Murat Uysal’ın vefatını derin üzüntüyle öğrendik. Merhum Başkanımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.” dedi.

“Davasına ve liderine sevgiyle bağlı bir yiğitti”

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan da kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Hüseyin Murat Uysal için taziye mesajı yayımladı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İnan, “Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanımız canım kardeşim, yol ve dava arkadaşımız Hüseyin Murat Uysal’ı geçirmiş olduğu kalp krizi nedeniyle yitirdik. Doğukan’ın acısı hala gençlik teşkilatlarımız da çok tazeyken, Hüseyin’in bu acı haberi bizi kahretmiştir. Üzüntümüzün ne kadar büyük olduğu kelimeler ile ifade edemiyorum. Çok başarılı, çalışkan, davasına ve liderine sevgiyle bağlı bir yiğidi, Hüseyin başkanımızı kaybettik. Teşkilatlarımızın başı sağolsun. Mekanı cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

“Teşkilatımızın başı sağ olsun”

Uysal’ın vefatına ilişkin AK Gençlik de taziye mesajı yayımladı.

AK Gençlik’in sosyal medya platformu X hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Çok üzgünüz…Balıkesir Gençlik Kolları Başkanımız, yol arkadaşımız Hüseyin Murat Uysal geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Kısa bir süre önce hayatını kaybeden Artvin Gençlik Kolları Başkanımız Doğukan İslamoğlu’nun acısı hala tazeyken, Hüseyin Murat Uysal kardeşimizin vefatı sonrası acımız çok büyük. Hüseyin Murat kardeşimize Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. Teşkilatımızın başı sağolsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x