Yıllar sonra ortaya çıktı: Ünlü manken Kylie Jenner her yerini yaptırmış

Amerika’nın en ünlü ailelerinden biri olan Kardashianların en tanınan isimlerinden biri olan Kylie Jenner, ülke gündemine oturdu…

Televizyon programı, aldığı sponsorluklar ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla son yılların en tanınan isimlerinden biri olan Kylie Jenner’in gençliği ile şu anki halini kıyaslayan estetik cerrahlar, genç kadının dönüşümünü inceledi.

İngiliz Daily Mail’e konuşan bir cerrah, Jenner’ın onlarca estetik ameliyat geçirmiş olabileceğini söyledi. 25 yaşındaki Jenner, 19 yaşında “göğüslerini yaptırdığını” itiraf ettikten sonra uzmanlar, dolgu, burun estetiği (rinoplasti), yağ aldırma, çene gerdirme gibi prosedürleri de yaptırdığını iddia etti.

Son yılların popüler ismi, daha önce sadece bir kere 19 yaşındayken göğüs ameliyatı olduğunu söylemişti.

The Kardashian isimli televizyon programında yaşamlarını anlatan Kylie Jenner, son bölümde arkadaşı Anastasia Karanikolau’ya göğüslerini 19 yaşında yaptırdığını söyledikten sonra geçirdiği estetik ameliyatlar gündeme bomba gibi düştü.

Geçmişte herhangi bir estetik ameliyat geçirdiğine dair iddiaları sürekli yalanlayan Jenner’ın sadece yüzüne değil, bedenine de estetik operasyon yaptırdığı öne sürüldü. Dünyaca ünlü estetik cerrah Rod Rohrich, “Bence Kylie Jenner kesinlikle bazı prosedürler yaptırdı. Çene çektirme, yağ aldırma gibi. Dudak dolgusu mesela çok bariz” dedi.

Jenner’ın gençlik fotoğraflarıyla şu an paylaşılan fotoğrafları arasındaki büyük fark dikkat çekiyor.

Rohrich, “Bence Kylie çok iyi estetik operasyonlar gerçekleştirmiş. Aşırıya kaçmamış, özellikle burun estetiği ve yüzüne yaptırdığı dolgular. Fakat dudak dolgusu çok bariz” yorumunu yaptı.

KALÇASI VE BURNUNA DİKKAT ÇEKTİLER

New York’un ünlü cerrahlarından Dr. Tabasum Mir de açıklamalarda bulundu. Dr. Mir, Jenner’ın popo estetiği yaptırdığını iddia ederken, “Kesinlikle daha çok estetik operasyonu vardır. Kilo verdiği için kalçası küçülmüş olabilir fakat genel olarak vücudunda dikkate değer dönüşümler olmuştur. Kalçasının büyümesi ve belinin incelmesinin arkasında kalça estetiği olduğunu düşünüyorum. Bunda vücuttan alınan yağlar kalçaya yönlendiriliyor” ifadesini kullandı.

Ünlü cerrah, “2011’deki fotoğraflarını karşılaştırdığımızda burnundaki estetik daha bariz oluyor. Burnu daha dar, kısa ve kalkık. Bu da bir ya da iki burun estetiği olduğunu gösteriyor” dedi.

Jenner, kısa bir süre önce estetik ameliyat olduğuna dair iddiaları yalanlamıştı. Jenner, “Benimle ilgili en  büyük yanlış anlama, bütün yüzüme estetik yaptırdığımdı. Bu tamamen gerçek dışı” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x