Kapadokya, Sabaha Karşı Başlayan 1600 Dolar’lık Tekno Parti ile Dikkatleri Üzerine Çekiyor!

Kapadokya’da sabaha karşı başlayan ve çılgın bir eğlenceye dönüşen Tekno parti herkesin dilinde. peki bu parti nerede ne zaman ve hangi tarihlerde yapılıyor? Buyurun içeriğe;?

UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Kapadokya ülkemizde de nadir güzellikler arasında yer alıyor.

Bize görsel şölen yaşatan Kapadokya, hem çiflterin evlilik teklifleri için uygun bir yerken hem de turistlerin akın akın geldiği bir yer haline geldi.

Bu kadar güzel ve değerliyken Kapadokya’mız sadece bununla sınırlı değil. Kapadokya’da bir tekno parti düzenleniyor.

Kapadokya’da yaz ortasında inanılmaz eğlenceli birkaç gün geçirmek için, bilen herkes bu partiye akın ediyor. Echoes from Agartha festivali Kapadokya’da her yıl düzenlenen bir festival.

Anadolu’yu tekno müzik ile birleştiren bu parti’nin içinde birçok şey de var. Balon turu, yeme-içme deneyimi, seramik yapımı, tarihi alanların keşfi, ATV turu gibi farklı aktivitelerin de içinde barındırıyor.

Bazı otellerde konaklamalı paketlerde içeren festivalin fiyatları oldukça değişkenlik gösteriyor. 1600 Dolar festival için, 8300 Dolar ise konaklamalı paket fiyatları şekliden… (Bu fiyatlar birkaç ay öncesine aittir).

Bu yıl 29 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen festivali, gelecek yıl için sabırsızlıkla bekleyenlerin sayısı da oldukça fazla.

Partinin birkaç videosu ise şöyle;?

?

?

Ülkemizin en eşsiz yerlerinden biri olan Kapadokya’yı hiç böyle görmüş müydünüz? Sizce nasıl bir parti? Siz olsanız bu partiye 1600 Dolar verir miydiniz? Yorumlarda biraz dertleşelim lütfen?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x