Alparslan Büyük Selçuklu ailesini güçlendirecek transfer! Veda edenlerin yerine…

Her hafta elde ettiği yüksek reyting oranlarıyla başarısını kanıtlayan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin macerası kesintisiz devam ediyor. Etkileyici sahneleriyle izleyenlerin heyecan çıtasını da yüksek tutan Alparslan Büyük Selçuklu’ya 2 oyuncu daha yerleştirilecek.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde ‘Grigor’ karakterini üstlenen ve göz dolduran performansıyla hafızalarda yer edinen Serhat Tulumluer veda etmişti. Yakın bir zaman önce edinilen bilgiler doğrultusunda da ayrılıklara bir yenisinin daha ekleneceği ve Atsız Kanbolat ile Görkem Arslan’ın da gideceği bilgisi paylaşılmıştı.

Yeni gelen bilgiye göre, Doğukan Çevik ‘Melik Mansur’, Anıl Özdemirci ise ‘Süleyman’ karakteriyle kameralar karşısına geçeceğinin müjdesi izleyenlere verildi. Doğukan Çevik, Leylifer, Biz Size Aşık Olduk ve Aşk Laftan Anlamaz gibi yapımlarda oyunculuk performansı sergilemişti.

Alparslan Büyük Selçuklu’nun yeni oyuncusu Anıl Özdemirci ise Mücadele Çıkmazı, Kağıttan Hayatlar ve Ro Man projelerde ekran önüne çıkmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir